Objednávka eBooku

Na této stránce si můžete objednat eBook Jak být Fit máma.

 • ANO
  Objednávám si tímto eBook "Jak být Fit máma" v hodnotě 499 Kč.
 • ANO
  Vím, že tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj email ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že součástí eBooku je i jídelníček na 20 dní.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápla vedle a že toto není eBook pro mě, mohu 30 dní od zaplacení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Přečtěte si, co říkají o eBooku čtenáři 🙂

Zde najdete zkušenosti mých klientů.

Konečně vím, jak se stravovat. Jídelníčky jsou super, protože na přípravu člověk nepotřebuje žádné dlouhé přípravy a je to hned hotové, takže výmluvy jsou k ničemu. Je super, že když se to člověk naučí, už pak ví, co s čím může kombinovat. Cítím se zase konečně dobře ve svém těle. Za mně je to přesně to co jsem hledala.
Barbora P. máma 2 dětí, práce v administrativě
Je to přesně to, co jsem hledala! S prací a dětmi jsem nestihala vařit jídlo extra pro sebe. Díky eBooku a jídelníčku vařím zdravě pro celou rodinu a všem toto jídlo chutná. A navíc jsou to vše rychlovky.
Katka D.Máma 2 dětí, administrativa
Bála jsem se, že to bude další příručka, kterou si přečtu a řeknu si: No tohle já už ale vím a stejně to nedodržím a nemá to cenu. Ale ten jídelníček je super, za ty dny vás naučí, jaká velikost porcí je ta pravá. eBook moc doporučuju všem, kdo už ztrácí naději, že to zase nepůjde. Dostanete přesný návod, jak na to – krok po kroku!
Lenka, podnikatelka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@luciepazinova.cz nebo SMS na Tel: +420 776 145 930 .

Jsem tu pro Vás a moc ráda Vám pomohu.