Můj příběh

Jsem máma 4 dětí a již více jak 14 let se věnuji trenérství a výživovému poradenství.

Pomáhám ženám, hlavně maminkám po porodu, vrátit se do kondice a k vysněné postavě. Naučím vás, jak si vytvořit systém, ve kterém zvládnete děti, práci i zdravý životní styl.

Máma 4 dětí, která žije naplno a cítí se skvěle ve svém těle 🙂

Opravdu si užívám pohledy lidí, když jim řeknu, že mám 4 děti a k tomu ještě trojčata. Dost často vykulí oči a pak se mě ptají, kde jsem je nosila nebo jak je možné, že mám takovou postavu, fyzičku nebo že vypadám tak svěže, že se stále směju a mám elán do života.

Musím říct, že se cítím opravdu dobře, mám spoustu energie, užívám si lehkost vlastního těla a taky to, že mi tělo funguje jak má.

Ale nemyslete si, vždycky to tak nebylo…

Trenérka přeci nemůže mít problém zhubnout!

Už jako malá holka, jsem byla spíš macatá než štíhlá, ve třídě jsem byla první, co jí narostly prsa a zadek (na sportovce to bylo to, co fakt nechcete) a tak jsem se přes různé útrapy s jídlem, pokusy a omyly ve cvičení a stravování dostala až tam, kde jsem dnes.

Při prvním těhotenství jsem si představovala jak po porodu natáhnu ty svoje džíny velikosti S a pohoda, že? No tak to se opravdu nekonalo minimálně ¾ roku 🙂

Po druhém porodu trojčat, se kterými jsem přibrala 30kg, jsem se poprvé v životě rozbrečela v kabince obchodu HMka, kam jsem si šla koupit alespoň nějaké oblečení, co mi bude (vel XL). Všichni víme, že mají šílená zrcadla, ale ta velká „mamina“ co má obrovský prsa, s velkým břichem se striemi a celým tím rozkydlým tělem jsem nemohla být já.

Cítila jsem se strašně.
Ještě mi hlavou běhaly výčitky, protože mám být přece hrdá na to, že moje tělo právě porodilo trojčata a mám být pyšná máma.

Já byla úplně zoufalá, těžká, unavená a se sebevědomím na - 1000.

Do toho jsme doma neměli úplnou harmonii a nakonec jsem zůstala se všemi dětmi sama, což mě ničilo úplně.

Musím to být zase já!

Věděla jsem, že pokud nezačnu hned, tak se zblázním. Začala jsem tedy v tom svém robotickém stavu, kdy jsem pořád jen kojila a přebalovala trojčata, a do toho hlídala malou dceru, řešit první jídlo, a když mi někdo pohlídal, tak jsem začala běhat.
První běh snad nezapomenu 🙂 Hlava chtěla běžet, ale tělo mělo o 23kg víc, takže jsem dávala vždy jen chvilku běh a chvilku chůzi. Myslela jsem, že mi snad prasknou svaly na stehnech a rozpadnou se kolena. Schody, které jsme měli k bytu jsem lezla po čtyřech. Ale vylezla!!!

Postupně jsem začala cvičit, trénovat sama i s klienty. Děti byly v kočárku a dvouletá dcera někde kolem mě nebo na odrážedle. Postupně jsme si začali dělat stereotyp, který začínal nést výsledky.
Jídlo jsem si chystala předem, takže jsem neměla tolik chutě na vše kolem a hlavně jsem začala postupně shazovat ta přebytečná kg, což mi dělalo neskutečnou radost a motivovalo mě vydržet.

 

Nastavit si režim a priority 🙂

Dala jsem sebe na první místo. Bez výčitek 🙂 Ti moji prcci chodili a cvičili všude se mnou a čím, jsem byla spokojení já, tím i oni 😊

Denně si chystám jídlo předem, ale stojí mě to jen pár minut času.

Když vařím pro sebe, vařím pro všechny to stejné nebo podobné jídlo.

Ukážu Vám cestu, kterou jsem si sama prošla.

14 let zkušeností v oboru, ale hlavně 9 let mámou 🙂

Jsem kondiční trenérka a výživová poradkyně, mám specializace na funkční trénink, cvičení těhotných i po porodu, rehabilitační cvičení DNS i jiné formy rehabilitačního cvičení a spoustu dalšího.

Pomáhám zaneprázdněným ženám a maminkám po porodu získat vysněnou postavu a důvěru ve vlastní tělo.
Trenérství a výživě se věnuji více jak 14 let, tak vím, co dělat. Ale... vlastní zkušenost s dětmi, porody a tím, že vím, jak umí být mateřství (někdy i s prací) náročné a časově limitují jsem se posunula na level, kdy Vás dokážu provést cestou ke svému cíli, tak abyste to zvládli i vy  🙂

Pokud potřebujete pomoc či poradit? Nebojte se mě kontaktovat, nebo se můžeme potkat  na skupinových lekcích.

Pokud chcete inspiraci na sladké recepty, najdete ji zde.

 

Spolu to zvládneme!

Vaše Lůca