Objednej si své členství!

Zakoupením členství získáváš:

 • Přístup ke všem online tréninkům
  Zakoupením členství získáváš přístup k videím na dobu, kterou jsi si zvolil(a).
 • Každý týden 2 nová videa
  Každý týden se můžeš těšit na nová videa HIIT, Tabatu, Líné kardio či protahování a mobilita.
 • Odborné vedení
  Jsem více než 15 let certifikovaná Fitness trenérka i výživová poradkyně a stále se vzdělávám. Každý cvik vysvětluji a snažím se Tě maximálně podpořit v tom, aby byl daný cvik správně provedený.
 • Podpora a motivace
  Ve všech videích se Tě pokusím co nejvíce namotivovat a podpořit, aby byl Tvůj výkon co nejlepší.
 • Online podporu
  Pokud si nebudeš vědět s něčím rady nebo si nebudeš jistá, zda některý cvik můžeš cvičit, (např při diastáze, těhotenství či výhřezu plotýnky) máš možnost mi napsat a já Ti ráda poradím.

V případě, že zjistíš, že Ti lekce nevyhovují a že to není nic pro Tebe, nabízím Ti garanci vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení členství.

Online tréninky s Luckou mě dokážou vždy nakopnout. Líbí se mi, že je každý trénink jiný a že mi to vždy rychle uteče. S dětmi často nestíhám jet do fitka a touto online cestou mohu dělat něco pro sebe, mít zdravé tělo a hlavně mi to pomáhá k psychické pohodě!
KačkaAdministrativa
Díky online tréninkům s Lůcou jsem zhubla, získala skvělou fyzičku a hlavně se cítím skvěle jak fyzicky, tak psychicky. Každý den se těším, až přijedu z práce a zacvičím si. Nejvíce mi vyhovuje, že je většina tréninků do 30min.
BarboraAdministrativa

Potřebuješ pomoc?

Napiš mi na info@luciepazinova.cz nebo FP Fit máma Lucie či IG Lucie Pažinová.

Jsem tu pro tebe, ráda Tipomohu.